| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Nu intelegcryingde ce de ceilalti baieti ma apropii f usor iar de cei pe care-i plac nu pot sa le spun nimic...sunt timida nu-i asa? si nu e bine pentru ca pers de care-mi place se pare ca nu va afla asta niciodata >. ce sa ma fac? dau finditabig grin

Răspuns Câştigător
| Elyxx a răspuns:

Pai.asa e dragostea.Asa sunt si eu vb cu uni baieti dar cand e vorba sa vb cu baiatul pe care il plac pur si simplu nu stiu ce sa zic si tremur toatahee heeTe sfatuiesc sa ii spui cat mai repede ca il placi pentru ca altfel o fata mai indrazneata ar putea sa ti'o ia inainte. Daca nu ii poti zice tu roaga o prietena sa ii spuna.Iti spun din propria experienta.Si eu eram la fel ca tine si nu vroiam sa ii zic.La un moment dat a aflat de la altcineva si mi-a zis ca aveam multe sanse, dar acum nu mai am foarte multe pentru ca nu i'am zis eu ca il plac si ca a aflat de la altcineva

Deci sfatul meu este SPUNEI

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Imagineaza'ti ca el nu e baiatul pe care il placi, ci un simplu amic. O sa vezi ca iti va fi mai usor. Cred:d

| kayla a răspuns:

Iti dispare tot curajul cand esti aproape de baietii pe carei placi
nu esti neaparat timida fiindca te poti intelege cu ceilalti baieti
ar trebui sa te apropii de cei care-ti plac tot ca prietena sau ai putea sai dai senzatia cal placi (de exemplu ii zambesi etc)
din pacate eu vorbesc, care nici eu nu pot sa ma apropii de baietii care-i placsad laughing incearca sa fii deschisa baietilor le place astabig grin
bafta:X

| alexwtzw a răspuns:

Cel mai simplu incearca sa fii si cu cei care ii placi ca si cu restul si dai senzatia ca il placi bate apropouri aiurea dar nu in nesimtire sa nu se simta jenat sau sa nu iti intoarca replica... vezi tu.,. LOL de unde atatea fete rusinoase ca eu nu am noroc de astea bafta PWP