| anonima0101 a întrebat:

Nu inteleg de ce in cele mai multe cazuri persoanele care se iubesc se ranesc reciproc.....ciudat >straight face

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Se ranesc pentru ca apare gelozia. Vrei ca aceea persoana sa fie numai a ta si nu ti se pare corect ceea ce nu vrei sa accepti.Din cauza aceasta se ranesc.Dar in multe cazuri, nu exista iubire adevarata, asa ca unul dintre ei trebuie sa sufere din pacate.

1 răspuns:
| MellanieeA a răspuns:

Cu timpul persoanele devin din ce in ce mai nesigure si asa apare frica. Frica ne face sa ne ranim unii pe altii.