| Rox1234 a întrebat:

E posibil ca dupa ce ai iesit de pe Facebook inca sa-ti apara conectat jumatate de ora? e de la telefon? sau persoana respectiva sta conectata si ma minte?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poate a lasat wfi deschis si dupa a pierdut semnalul? Nu stiu, gandeste-te cum se poarta in rest cu tine. Daca te cauta si pare ca vrea sa vorbeasca cu tine atunci inseamna ca da, pur si simplu a fost de la Facebook.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Nu numai la Fb este intarziere, da si la Skype si alte servicii.
E de la serverele lor.

| GdX a răspuns:

Apari inca online o perioada de timp pentru ca nu dai logout. Iar la telefoane can toata lumea apare online mereu in functie de telefon.

| Ana94 a răspuns:

Eu ştiam că e de la telefon, că dacă nu dai "log out", mai apare ca şi cum ar fi logat o perioadă thinking

| untu a răspuns:

Apasati la profilul dvs. la setari, apasa deconecteaza! Cand veti putea sa intri in Facebook, introduceti adresa de email si parola dvs. Dar inainte de asta mai schimbati parola cu una complicata incat veti putea nota pe un caiet!

| TooFastTooFast a răspuns:

Se mai intampla