| CorinePurple a întrebat:

Nu ma simt prea bine. Mi-a venit menstruatia si nah... Azi am ora de sport. Ce pot sa-i spun profului in afara de "sunt racita" ca deja m-am saturat de astea... rolling eyes
Si ce pastile asi putea sa-mi iau la mine?
Multumesc!
[Dau fundita ^^. ]

8 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Eu din clasa 1 pana acum intr-a 9-a am avut numai barbati ca profi de sport. dintr-a 5-a mi-a venit si pur si simplu de fiecare data nu eram singura care era "pe" asa ca ii spuneam dom' prof noi nu putem sa facem sport ca suntem in acea perioada a lunii si gata intelegea.

| Cherry56 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca nu poti face sportul, o sa inteleagawinking

| JBStandsForMe a răspuns:

Stiu, e nasol rau cand ai sport si ti-a venit.
Eu am profesoara, si e mai usor sa-i spun.
Insa am avut si un profesor. Deci, poti sa-i spui:

Ma doare burta.

Daca nu te crede, adaugi:

Am o problema la burta.

Daca e intratat de proost si nu-si da seama ii spui ca ai problema lunara.

| sssoriii a răspuns:

Bună. De ce nu folosești Ob-uri? Eu la ora de sport folosesc și nu am absolut nici o problemă. Dacă te îngrijorezi că te-ai putea dezvirgina, nu e adevărat. Mi-a fost teamă la început să folosesc ob, dar chiar mă simt confortabil. Așa ca. Ce mai aștepti? Pupici.

| ioana1704 a răspuns:

Incearca cu tablete de vidan, care sunt antialgice. Eu zic sa faci sport. OAre sportivii de performanta ce fac? daca ii prinde intr-o competitie, spun ca nu pot sa concureze? Foloseste Alwaysuri cu aripioare si nu se intampla nimic. Si altele au trecut prin asta, crede-ma!

| Hhwswas a răspuns:

Eu zic sa ii spui aluia ca nu poti face sport pentru ca esti racita sau sa nu te mai duci la ora aia uite ce iti recomand:
Sinupret Secretolitic-drajeuri
CONTINE :citie cu 50 drajeuri. INDICATII:sinuzite acute, subacute si cronice, rinosinuzite, bronsite; profilaxia contra infectiilor in sindroamele bronsitice; cefal...
Pret: 38 Lei
inclusiv TVA

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Tubig grinomnu', nu pot sa fac sportul.

Elbig grine ce?

Tutongueur si simplu nu pot.

Tre' sa inteleaga el, ca nu e fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici si tu probleme si sigur se prindewinking