| Lleahh a întrebat:

Nu mai am prieteni toti m-au lasat balta la nevoie ( persoane cunoscute de mult). Toate imi merg prost, plang, nu pot sa invat, tipul cu care vorbeam m-a lasat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Draga mea, sa nu te rogi de oameni sa ramana, cei potriviti nu vor pleca. Totul o sa fie bine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

De unde stii ca o sa fie bine?

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i secretul meu, nu cred ca esti pregatit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Desi nu imi place cand nu obtin ceea ce vreau, imi place raspunsul tau laughing

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Csf, daca nu s-au aliniat astrelebatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Aaaaaa. Mi/ai dat eronat. Ce urat din partea ta. Vroiam sa iti laud avatarul, ca imi place ( bine, mai putin rahatul ala din mana ei ) dar nu iti mai zic. Sac!

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehh ori, ori, fara jumatati de masura laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Bine. Nu iti mai zic pentru ca m/ai suparat. sad

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Rautate... prea multa rautate straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Da, TU!

ps >

@ learh31 Asa o sa iti faca mai toti oamenii din viata ta. Invata sa nu mai depinzi de nimeni cu nimic. Mai ales emotional. O sa o duci mult mai bine asa. Mult noroc!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai atasat prea mult de ei.Fii mai indiferenta.

| Victor453 a răspuns:

Linistestete, asa se va intampla pe tot parcursul vietii, vei gasi putini oameni care vor fi linga tine, as vrea sa vorbesc cu tine pe Fb sau altundeva, deoarece am aceeasi situatie, daca vrei imi poti da linkul la profilulu tau de retele de socializare

| Adrian1555 a răspuns:

Buna, inteleg cum e sa ajungi in situatii d astea, daca vrei sa vorbesti cu cineva ca sa nu te simti singura, sau daca vrei ajutor cu cateva sfaturi te pot ajuta
Cum am zis stiu cum e si vreau sa ii ajut si pe altii sa treaca peste, asa cum si eu am fost ajutat
Daca accepti lasa-mi msj cu nr tau sau un cont de Facebook
Bafta