| MariusMarius07 a întrebat:

De ce asa zisi mei prieteni ma iau de prost doar pentru ca sunt prea bun cu ei? Adica eu ii ajut la nevoie si cand eu am nevoie de ei ma lasa balta, dar tot la mine ajung. Intrebarea mea pentru voi este: Ce ar trebui sa fac sa nu mai ma ia de prost?

5 răspunsuri:
| 101andrei101 a răspuns:

Ai putea pentru inceput sa le reprosezi tot ce ai spus

| MariusMarius07 explică (pentru 101andrei101):

Parca simt o frica in mine, sa ma deschid sufleteste in fata lor.

| mdarius92 a răspuns:

Sa iti schimbi prietenii, aia nu se pot numi prieteni. un PRIETEN niciodata nu te-ar lua de prost si nu te-ar lasa balta.

| MariusMarius07 explică (pentru mdarius92):

Mi-e cam greu, deoarece cu unul dintre ei am fost cei mai buni prieteni in generala, acum se poarta cu mine de parca nici nu ma cunoaste si asta chiar ma doare. Si faza naspa e ca sunt la acelasi liceu cu ei.

| mdarius92 a răspuns (pentru MariusMarius07):

Da inteleg nu prea ai ce face...