| DiannaSmile a întrebat:

Nu mai inteleg nimic! FUNDA URGENT!
Fetele din clasa.pur si simplu nu ma suporta
Sunt frumoasa, iar ele pur si simplu mor de ciuda! Nu mai suport.
De exemplu o prietena de-a mea din clasa a mers la fitoasele si pitipoancele clasei si doar cu ele sta acum.Si mi-a spus ' de ce te imbraci asa cu haine vechi doamnee imbracate si tu altfel'
Nu mai inteleg nimic straight face Hainele mele sunt super ok, sunt noi, de la Zara.Si baietii din clasa ma plac [unii] dar azi a spus un coleg altuia; asta vrea sa fie iubita ta.iar colegul mi-a spus : doaamne nu as fi cu proasta si urata asta niciodata.wtf? se uita toti baietii la pitipoancele clasei..si tot ce nu inteleg, ce au cu mine?

Răspuns Câştigător
| DeeaCrissTina a răspuns:

Crede-ma sunt doar invidiosi. Dar sunt sigura ca vei gasi niste prietene, cam pe placul tau si o sa te intelegi bine cu ele, crede-ma asa mi s-a intamplat si miewinking

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poi cum ai spus sunt geloase. Trebuie sa le intorci vorbele, nu sta.

| kisskisspis a răspuns:

Sunt la fel ca tine unii zic ca-s urata si baieti si fete si imi pun porecle alti ca-s frumoasa, crede-ma asta e invidie pura nu pune la suflet viata e prea scurta ca sa plangi pentru proastele aleawinking:*