| Jason13 a întrebat:

Nu mai pot sa imi suport parintii! Simt ca innebunesc la propriu, am momente in care fac un sunet ciudat la nervii cand sunt singur ceva care seamana cu cineva care se ineaca fara sa tuseasca, e ceva de a dreptul violent in acelasi timp sunt sigur. Cand sunt afara dau cu pumnii in unele chestii pana imi sangereaza mainile! Am la urme pe maini de le poti numara. nu pot sa ma calmez uneori pana nu vad sange parca, nu pot sa bat alte persoane fara vina asa ca nu ma las pana nu sangerez. Am si tot felul de scenarii in minte care nu le voi face niciodata dar le vad in minte : Vad cum ii bag cutitul in tampla mamei mele si ii iese pe cealalta parte, ochii umplanduse de sange. Nu sunt psihopat sau nebun credeti-ma. Pana acum 2 luni nu eram asa oricum. Dar pur si simplu nu mai sunt eu. Am momente in car sunt nervos degeaba sau trist ori fericit fara motiv. Stiu ca nu e normal dar vreau sa scap de asta. Vreau sa mor dese ori. Am incercat sa rezolv problema cu ai mei prin diferite metode : supus, umil, rau, ascultator, nervos. Dar nh se poate. Parintii mei, mai ales mama e incapatanata ca un catar, iar tata ca un taran obosit cu **** la c*r lipit! Cine ma ajuta sa ma descarc altfel primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu cand ma cert cu ai mei si stiu ca am dreptate dar ei nu ma asculta innebunesc! Am stricat un laptop de 15 milioane dintr un pumn,sau cand nu am ceva in mana imi bag mana in cap si trag de parul meu cat de tare pot de nervi, deseori plang de nervi, ma abtin sa ii dau o palma soramii deoarece e o scorpie care se leaga uneori de mine, alteori e de treaba, dar eu imi bag muzica la maxim in casti\boxe si stau asa...pun cedry2k,skrillex.Sper sa se termine o data cu rahaturile astea. Poti face si tu ca mine, sa bavi muzica la maxim si sa te gandesti la fata de care iti place spre exemplu

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama lor de parinti obraznici, cum indraznesc ei sa nu te asculte! Ia cureaua si da-le bataie, poate le intra in cap sa asculte de copil!

| aumih16 a răspuns:

Vai vai! astea sunt ganduri de sinucigas! poti sa iti faci parintii cum vrei tu! dar lasa ca ai sa te casatoresti si tu! si vei vedea ce fel este sa fii parinte! poate atunci iti vei schimba parerea!

| aumih16 a răspuns:

Sfatul meu! atat! du-te la un psiholog psihiatru! ca la ce ganduri ai! sunt convins ca vrei sa iti omori parintii! asa ca fa bine si du-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anamariot nu am glumit cu nimic,,,m-am tot saturat sa fiu luat la pl pentru nimic,uneori zbier de nervi, acum o saptamana cand mi-a spart tata telefonul am vrut sa plec de acasa dar m-a oprit...m-a prins de piept si l-am impins violent... tampesc cand aud ca ai mei ii pupa in fund pe altii si eu stiu ca fac atatea, ma simt,, dat p-afara,, spre exemplu zic de varul meu ca e muncitor cu toate ca e de la oras si ei zic de mine ca sunt un pier de vara ca sunt o putoare, cand munceam vara trecuta cu spatele in soare cand renovam casa si caram pietre pentru temelie..cand mergeam la 6 dimineata la munca pentru 60 de lei ziua pentru ca ai mei desii au bani de nu le tine portofelu nu ma ajuta si ma sustin cu nimic, si iti dai seama ce aiurea a simt, sper sa iti dai seama ca nu am glumit cu nimic. ca vad rosu in fata ochilor si mi se inrosesc ochii si imi curg din ei o substanta lipicioasa din ei cand plang de nervi.

Răspuns utilizator avertizat