| stefyk97 a întrebat:

Nu mai pot sa vad arhiva convorbirilor de pe mess(yahoo). Cand dau la Show recent messages imi apare casuta de eroare, apoi mi se stinge messul si trebuie sa intru din nou, si daca mai incerc inca o data sa vad, tot eroare imi da... putin ajutor? Apropo, de cateva zile nu mai functioneaza bine Adobe Flash, adica uneori cand intru pe o pagina vad totul cum trebuie, dar mai tarziu daca intru vad numai scrisul, si imaginile, fundalul, tot, dispare, ramane numai scrisul care apare in jos... Ce sa fac? (am incercat deja sa descarc din nou adobe si nu merge)

1 răspuns:
| Adeline_7224 a răspuns:

Foloseste dapyxmes dai un search pe google si instaleaza programu. E un program care iti salveaza toate arhivele de-la prima instalare a messengerului.Adica toata arhiva o ai acolo. e foarte usor de instalat si folosit in acelasi timp! :* pupici