| gandbun a întrebat:

Daca se poate sa ma ajute cineva: am lasat un mesaj offline cuiva din lista mea de messenger; pot afla daca a intrat pe mess-ul sau si a citit mesajul? Mentionez ca am instalat yahoo messenger 11. Inca ceva: 2 zile mesajul il gaseam la show recent messages, insa dupa 2 zile, nu mai era acolo, ci l-am gasit in arhiva, dand search. Deci, e posibil ca mesajul offline sa apara la show recent messages pana in momentul citirii de catre destinatar, dupa care regasesc mesajul daca dau cautare in arhiva?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| lumy5 a răspuns:

Buna, nu conteaza ca nu-ti mai apare la mesaje recente. nu ai cum sa verifici daca a fost citit sau nu mesajul tau.