| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Nu mai pot stau si sufer incontinuu dupa o fata, nu stiu ce sa mai fac, imi vine sa ma tai, sa fac ceva. Nici nu prea mananc, nici nu pot.Ce sa fac imi vine sa ma omor?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din atat lucru nu se omoara nimeni!
Toti am trecut prin despartiri si cred ca trebuia sa ne omoram de zeci de ori, dar uite ca din atata lucru, nu se omoara nimeni, dimpotriva, inveti din greseli si nu le mai repeti la urmatoarea relatie, ca sa nu ajungi in aceeasi situati, suferind.

Viata este frumoasa si merita traita cu o persoana draga, iar fete gasesti foarte multe, pe strada, prin magazine, peste tot!
Te poti ambitiona si cauata o alta fata, mai buna ca cea de care te-ai despartit!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce suferi? Că nu ai putut să o ai? De ce aveai nevoie de ea? Ca să ce? Așa devii bărbat, învățând când merită să suferi și când nu.

| christall a răspuns:

Îți trece, stai liniștit. Viata nu merita luata. Bucură-te de ea.

| timidu89 a răspuns:

Stai cuminte! Niciuna nu are piersica aurita tongue Tu cred ca esti necajit ca nu o poti avea? Asta e viata, invata sa pierzi ca sa te bucuri de victorie. Sunt atatea fete, si tu plangi dupa una? laughing Nu merita! Poti gasi una mai buna de pl, la inima, doar ca trebuie sa deschizi ochii bine.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Iar tu dacă ai pus inima și suflet cu adevărat și o iubești cu adevărat mai mult ca orice și oricin nu mai trece niciodată te duci dracu da nu mai trece niciodată asta sa ști sigur de la mine.