| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot! Sunt foarte trista (poveste lunga). Ce sa ma fac?crying Ma doare capul, azi am mancat doar 2 felii de pizza (dimineata) si 2 mai inainte.Care ma ajuta sa ma inveselesc?crying Ce sa fac, am incercat sa citesc bancuri, am incercat sa ascult muzica, sa dansez dar nimic nu mergecrying! Funda si vot crying!

Răspuns Câştigător
| biosh97 a răspuns:

Buna! Poti incerca sa stai ceva timp pe 9gag, sa te uiti la ceva comedii, sau chiar sa citesti intrebari mai amuzante de pe TPU. Bafta!

1 răspuns:
| dienutza2012 a răspuns:

Lasa ca iti spun eu multe daca vrei Fata ca mananci da nu manca!laughing