| Marina01 a întrebat:

Nu mai stiu cum sa procedez, de 2 saptamani urmez un tratament prescirs de dermatolog impotriva acneei de pe fata mea...tratamentul consta in claritromicina, zineryt, vitamina a+d2, vitamina E si vitamina B6! De 2 saptamani pe langa faptul ca nu vad nicun efect am pe fata de 3 ori mai multe cosuri decat atunci cand am inceput tratamentul, nu mai suport, am devenit obsedata de lucrul asta, nu mai mananc nici ciocolata nu beau nici acidulate, nu mananc prajeli si cu toate astea cosurile continua sa apara, simt ca morrr! Ce ar trebui sa fac in situatia asta? crying(

1 răspuns:
| Adevarat_Raper_1980 a răspuns:

Cauta alt tratament, acesta se pare ca nu are efect si la tine, nu suntem la fel cauta mau mult naturiste.