| Lorie90 a întrebat:

Nu mai stiu parola la Samsung gt S 3500i pentru mesaje. Ce pot face? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| LoveSteps a răspuns:

Te duci la una din companiile cosmote, Orange sau Vodafone poate te ajuta ei.In alta solutie te poti duce la o persoana care deblocheaza telefoane s-ar putea sa te ajute (:
P.S. Nu iti mai pune parolawinking sau puneti una simpla gen: 000000, 111111 in orice caz sa pui la toate aceeasi parolawinking Succes!

| Lorie90 explică (pentru LoveSteps):

DEFAPT am gresit in formularea intrebarii... parola o stiu dar nu mai merge imi spune ca e incorecta! Dar mersi oricum pentru raspuns tongue

| LoveSteps a răspuns (pentru Lorie90):

Nu'i nimic (:

| Lorie90 explică (pentru LoveSteps):

Apropo am gasit solutia... era 000000pana la refuz si asa l-am deblocat! Intr-o oarecare masura m-ai ajutat! De aceea o sa declar raspunsul tau castigator! Msbig grin

| LoveSteps a răspuns (pentru Lorie90):

Multumesc si eu happy Intodeauna se gaseste o solutie happy