| X3NNoNCs a întrebat:

Salut, am o plobema cu Hard-Disk (HDD)

Am calculat cat spatiu am ocupat in D:/
E "9.12 GB"
Dar daca dau proprietati la Local D:/, imi arata "25 GB"
Am facut Cleanup la Hard, dar tot degeaba!

Dau fundita cine imi da raspuns corect!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

- fisierele ascunse le-ai calculat/adunat?
- ai mai multe conturi de utilizator pe pc?
- windows 7 isi rezerva automat cativa GB, care apar ca fiind ocupati cu nimic.Acestia sunt folositi in operatiile de zi cu zi.
Solutie: Muta tot ce ai din D in C si apoi formateaza partitia.

| X3NNoNCs explică (pentru neluL):

Gata, am rezolvat plobema, mersi de sfat. dar eu am instalat un recover de fisiere sterse de mine de pe hard, si ala mi-a recuperat tot dar intr-un folder ascuns, folderu` ascuns l-am gasit cu un WINDOWS PREINSTALL (LIVE)

1 răspuns: