| asdff a întrebat:

Nu mai suport. punct. m-am saturat de tot si toate.
In ultimul rand s-a intamplat sa fie ceva party la un club in zona mea. care gen dupa o anumita ora era program cu manele si chestii de genu`. Evident ca eu am fost singurul care a zis ca nu merge probabil din cauza ca nu suport asa ceva ( muzica de genu ` ) ( desi sigur eram beat la ora aia si ascultam ) si din rusinea de a nu stii dea dansa. Probabil daca ma duceam mergeam si stateam ca prostu si mai beam ceva din cand in cand. M-am saturat de tot, de viata asta de rahat de toate bullshiturile care apar cand totul e oarecum ok. M-am saturat de faze gen sa fii atent cu o fata, sa o curtezi usor usor iar fata aceea dupa doua imbratisari sa se lase sarutata de altul. in fata ta. mie scarba sa mai fiu privit cu aceeasi ochi de rahat desi nu sunt asa. Mie scarba sa vad cum probabil maine ma voi trezi din nou si voi incepe iar discutile pe teme de rahat cu ai mei. mie scarba sa nu fiu in stare sa fac ceva. mie scarba efectiv de mine si mi-a ajuns pana in gat.
nu am scris chestia asta pentru a astepta cine ce sfaturi si pareri de la voi ( dar oricum sunt binevenite ) ci pentru ca am vrut sa ma descarc.

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Nu-ti face rau cu chestiile astea.Crede-ma si eu trec prin ele uneori[mai tot timpul].Si-mi spun ca viata-i frumoasa si merita s-o traiesti, nu sa plangi dupa un prost[in cazul tau o proasta]. care nu te iubeste.
Si in club ai putea sa profiti sa-ti faci prieteni nou, fie ei cum o fi in unele momente te pot bine-dispune.
Sper sa-ti fi fost de ajutor!>big grin

| Deny1333 a răspuns:

Calm down. Totul trece.
Cu ai tăi nu te mai certa, ascultă-i măcar puţin şi înţelege-i; îţi vor binele.
În club trebuia să mergi, dansul nu e aşa greu. Oricum, mai mult bâţâială ar fi fost. tongue
Cu tipele e mai greu, fiecare după preferinţe. N-ai cum să obligi pe cineva să te placă, mai ales dacă place pe altcineva. Găseşte-ţi o fată care să te placă şi gata.
Calmează-te, nu-i capăt de drum.
Baftă! :]

| MihaiN1 a răspuns:

Asta e intrebare sau?

| XK a răspuns:

Niciodata sa nu bagi bani in pi2de sau sa nu le lasi sa te conducawinking

| 4l3x a răspuns:

Frate, stai linistit, stiu cum e sa te saturi de tot si sa iti doresti sa nu t mai trezesti, asa mi s-a intamplat si mie, si eu ma plictisisem de tot ce ma inconjura, nu era zi fara cearta cu ai mei, ma despartisem cu prietena si multe chestii si pur si simplu ma plictisisem de viata si mi-am taiat venele ca sa scap de tot, dar nu am murit laughing si pana la urma mi-am dat seama ca nu trebuie sa mai fac asta si ca se intampla sa mai ai si zile negre si dupa asta m-am impacat cu prietena si au aparut si pe strada mea zile mai bune. tine minte DUPA NORI VINE SI SOARE orice ar fi, deci o sa ai si tu parte de zile mai bune. fiecare are rostul lui in viata asta de ***winking incearca sa uiti de tt si de toatewinking sper ca te'am ajutatwinking daca vrei trimite'mi un msg privat cu id tau si vorbim mai multewinking

| asdff explică:

Tin sa adaug ca dupa cateva zile caterinca si de atentiii si grji si multe altele cu acea fata. am patit lucrul asta. gen sa stau ca prostu in casa la ora asta si sa o ard atat de urat.