| anonim_4396 a întrebat:

Nu`mi mai apare nici un avatar de`al nimanui in lista de pe Yahoo Messenger. Ce se intampla? Ce pot face? Specific, am messu`vechi.

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Este o eroare de la serverele lor. nu esti singurul. sa speram ca se va remedia.
bafta

5 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Ia-ti messenger 11 ca ala meretongue ca s eu am avut asatongue

| MisMe a răspuns:

.ai putea sa reinstalezi messu'. e foarte simplu! Sau cel mai bine ai putea sa iti instalezi ultimul yahoo messenger 10. big grin

| Llillium a răspuns:

Nu esti singura persoana careia i se intampla asta.Si eu am aceeasi problema, si din cate am observat, si altii.

| AdiSenior a răspuns:

Stai linistit caci toata lumea are aceeasi problema.E de la compania Yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi eu am aceeaşi problemă, am mess-ul nou, şi l-am şi reinstalat. Fără rezultat! thinking