| DjDiablo a întrebat:

Astazi ca un fraier am sters poza de la avatar (de la yahoo messenger) stiti cumva unde pot gasi poza adica un folder al messu'-lui? Va rog ajutati-ma dar rapid.

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Uite aici o gasesti. Scrii id-ul tau dai search iar dupa ce a gasit dai download avatar. Asta in caz ca mai ai la avatar poza.
http://www.ydetector.com/
Daca nu, e in Recycle Bin sau daca nu-i nici acolo dai un search, iar la search cauti toate pozele. Deci bifezi la poze inainte sa dai search. bafta

| DjDiablo explică:

Faza cu ydetector o stiam dar odata ce i-am dat delete s-a dus si de la avatar in recycle bin nu e la poza sa dau un search o fi dar sunt o groaza asa ca ma gandeam ca pe undeva prin vreun folder ceva al messului acum nu stiu... care stiti spuneti-mi ca disper!