| NubleReapper a întrebat:

Nu-mi mai suport viata, nu-mi mai place de mine...am ajuns o epava.
Ce pot face in privinta asta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta solutii alternative, nici terminatorul nu s-a dat batut dupa ce a fost doborat la pamant cu o teava de metal. Tu poti fi ca el si sa te indrumi spre binele tau

| darrio2007 a răspuns:

Cateva consultatii la un psihiatru te-ar ajuta. Nu am raspuns ca sa te jignesc.

| romeo78 a răspuns:

În primul rând, i-a un caiet și scrie toată viața ta de până acum! Vezi astfel de ce ai ajuns în această perioadă dificilă a vieții. Apoi, încearcă ca tot ce te-a influențat negativ să elimini. De asemenea, aruncă din casă, obiecte care îți aduc aminte de momente neplăcute, "aruncă" trecutul la gunoi?!
Începe o nouă viață, în care trecutul să fie o lecție pentru viitor!
Succes!
Sau mergi la un psiholog care te-ar putea îndruma în mod profesionist în această perioadă dificilă a vieții!
Repet, psiholog, a-l nu confunda cu un psihiatru, la care nu ai ce să cauți!

| Violleta2022 a răspuns:

Analizeaza-te si fa-ti un plan de schimbari, ca sa stii de unde sa incepi.
Intr-adevar, poti incepe cu schimbatul stilul de imbracaminte, cu o tunsoare noua, cu eliminatul prietenilor care te enerveaza, cu eliminatul fumatorilor si a celor care consuma alcool, putand fii o influenta proasta asupra ta samd.

| Donsavas a răspuns:

Psihiatrul se ocupa de sănătatea ta mintală care e afectată în momentul în care nu mai suporți viata. Consulta un medic si ai sa vezi schimbări!

| Demetrov a răspuns:

Fa-te frizer

| dragosnila233 a răspuns:

Stiu cum te simti, mastur.beaza-te si iti va trece pentru un timp.