| Zbzbzbzbjaushsvanajhdgx a întrebat:

Nu-mi mai vine ciclul de ceva timp. Tin sa spun ca am ciclul neregulat, dar am scurgeri gabinale verzui si ma doare burta doarte tare exact unde ma doare si cand imi vine ciclul. Nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| ViseTriste16 a răspuns:

Pățeam și eu asta în primele
luni de menstruație.
Dacă sunt primele luni este posibil să nu vină regulat sau să nu mai vină o perioadă.
Dar cel mai frumos ar fi să vb cu mama ta. Este posibil să suferi de ceva la rinichi, pietre, nisip… alea aduc infecții și nu sunt plăcutewinking Good luck

| Zbzbzbzbjaushsvanajhdgx explică (pentru ViseTriste16):

Ce fel de infectii pot fi?

| ViseTriste16 a răspuns (pentru Zbzbzbzbjaushsvanajhdgx):

Păi de exemplu eu am aflat recent ca am nisip la rinichi iar acest lucru provoacă infecții urinare continue, slăbirea organelor. iar acest lucru poate duce la agravări fără un tratament împotriva nisipului și a infecțiilor. Un set de analize anuale pot determina de fapt cauzele simptomelor pe care le ai.

| Zbzbzbzbjaushsvanajhdgx explică (pentru ViseTriste16):

Am facut analize acum 2 zile chiar si la urina si mi s-a spus ca nu am nimic, chiar nu stiu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicul de familie! Trebuie sa fie o infectie