| ๓itนpitน a întrebat:

Nu pot posta raspunsuri pe TPU pentru ca imi cere sa :"Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici,,
DAR eu am confirmat-o cu un minut inainte.PLSS AJUTOR, primul care ma ajuta are fundita fara discutie!

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

Hei! Si mie mi-a fost la fel la inceput, dar trebuie sa dai acolo apoi te duc pe cont si mai trebuie sa o faci odata.eu am facut-o de 3 ori pana m-a lasat!winking Incearca si vei reusi pana la urmawinking Funda?

2 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Este posibil ca datele tale sa fie gresite si nu te lasa sa intri pe contul tau sau parola sa fie grasita, daca nu merge apasa jos unde pune sa scrii id-ul si parss (am uitat parola) si scrii doar id-ul tau si dupa cateva secunde vei primi un mesaj cu parola ta si incerci din nou

P.S. asa mi s intamplat si mie, stai linistit, o sa isi revina

Succes

| kikita99 a răspuns:

Pai inchide TPU si intra iar si va merge sper ca te-am ajutat