| MrsBrunetzyka a întrebat:

Nu pot sa cred ca macar 1 utilazator din toti cei 282103 utilizatori, nu au fost in situatie mea, de nu am nicio sugestie nimic ( la intrebare)! ajutati-ma

Buna! Am achizitionat si eu telefonul acesta astazi Nokia C5-03! Am o intrebare si va rog raspundeti-mi! Eu am cartela frog, si am bagat-o in acest tel, dar nu imi merge internetul. si am descoperit ca are el WLAN, dar nu-mi merge! Cum as putea sa fac sa dispara WLAN si sa`mi marga k de obicei, cu internetul frog?

1 răspuns:
| felyxro a răspuns:

Du-te la Cosmote si vorbeste cu operatorul...o sa te ajute si o sa iti faca setarile pentru internet