| onx a întrebat:

Nu pot sa imi mai inchid laptopul de la shut downstraight face iar cand il inchid de la buton si il deschid iar, se deschide ca si cum ai deschide doar monitorul de la pc...cand sta inchis, ramane luminita albastra deschisa, ce aparea doar cand inchidea laptopul lasand ecranul in jos... oare ce arestraight face?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu poti sa-l inchizi de la buton! ce se intampla cand dai click pe shut-down? Dar un restart? Inchide-l brusc - adica scoate-i bateria si apoi deschide-l! Dupa ce il pornesti nu ii faci nimic il lasi sa se deschida singur windows-ul dupa ce repara erorile din sistem!