| DannielZMF a întrebat:

Nu prea le am cu politica, dar voi ce parere aveti despre tot ce se petrece la ora actuala in guvern? Dupa ce s-a intamplat astazi in fata guvernului eu cred ca isi bat joc de noi! Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As zice cateva cuvinte de Ceausescu dar iarasi ma apostrofeaza Xulescu jignit in orgoliul roman si desi paralel cu termenul de democratie, suparat ca rascolesc trecutul, eu care inca nu am buletin de om major."Habar nu ai cum a fost viata pe vremea aiachatterbox"Mai rau de acum ma indoiesc ca se poate.Atunci te lua de pe strada si te baga sa muncesti, acum ai trei facultati si lucrezi la Polaris(firma de salubrizare)

| KatherineSparks a răspuns:

E un circ total. Domn' presedinte ar trebui bagat direct in puscarie (:

| chupachups1234 a răspuns:

Nu prea are legatura, dar cu ce partid tii? big grin Si nu Basefini laughingar trebui bagat in puscarie, ci PSD si PNL, toti din ele.