| magicianul19 a întrebat:

Ce parere aveti despre situati actuala din Romania? credeti ca prin demisia guvernului se va rezolva ceva? credeti ca urmatori care vor veni vor face ceva?

Răspuns Câştigător
| 3lizza a răspuns:

Mda buna intrebare sincer ar trebui sa dispara toti parlamentarii din tara ar fi mult mai bine fara ei ca numai de la ei apar toate problemele in tara asta ...pakat sunt oameni mult mai desptepti ca ei dar nimeni nu ii baga in seama

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Problema romanilor e mentalitatea.Prejudecatile.Prostia
Avem un nume de care sa ne batem joc.Basescu
Dar daca il urci pe Mihaela-Dragostea-Mea "pe tron" nu la fel face? Scopul fiecarui politician este acela de a fura

| mgtow a răspuns:

Atat timp cat exista guvern in Romania nimic nu se va schimba, ar trebui sa se repete revolutia de pe timpul lui ceausescu si alte persoane sa faca legea sa impuna norme mai bune pentru populatia romanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am despre situatia Romaniei din momentul de fata? Ne-am afundat pana-n gat in namol(ca sa n-o spun altfel). Raspunsul la urmatoarele intrebari este unul singur:NU, nu se va rezolva nimic nici prin demisia guvernului si nici urmatorul nu va face nimic pentru tara, ei nu-si urmaresc decat interesele proprii, nu-i intereseaza soarta Romaniei.

| 3lizza a răspuns:

Ink ceva de rezolvat nu va mai putea nimeni sa rezolve nimic in tara noastra numai Dumnezeu mai poate rezolva ceva, suntem la pamant de-a binele-a ca guvernu nostru in frunte rusine mare ma mir cum de nu suntem pe ultimul klasament