| BaiatulTPU a întrebat:

Nu prea stiu cum sa incep. E fata asta de care-mi place dar ei ii place sa se joace cu mintea mea. Se da la mine, imi da semne ca ma place si cand o intreb daca ma place spune ca nu si ca e totul in capul meu, problema e ca nu prea am incercat sa ma dau la ea pentru ca a zis ca nu ma place, am incercat odata si m-a respins. Si de atunci nu am mai incercat pentru ca mi-e frica de respingere si sa ma simt prost dupa, dar as mai incerca... nu stiu de ce, dar poate reusesc. Deci ea se da la mine dar zice ca nu ma place straight face Ma face sa innebunesc. Am incercat de cateva ori sa ma indepartez de ea dar de fiecare data reuseste sa ma intoarca inapoi la ea pentru ca o plac mult, dar nu mai suport sa se joace cu mintea mea. Voi ce spuneti sa fac? Dati-mi sfaturi, si as vrea sa stiu daca sa incerc sa ma dau la ea (ceea ce nu prea am incercat) sau sa o las balta.

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Oh... nice! Dacă i-a reproșat tipei e posibil să te placă. Încearcă și tu să te dai la ea. Nu fi timid, atinge-o ( totuși, ai grija unde, cand și cum ), ia-o în brațe cu orice ocazie... Când ești gata, încearcă să rămâneți singuri și sarut-o. Easy. Dacă nu îți iese, asta e fratele meu laughing Ține minte, balta e plină de pești!

4 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Amice, dacă fata ți-a zis că nu te place, las-o să-și vadă de viață. Dacă o placi chiar așa de mult și crezi că se dă la tine, incearcă să o faci geloasă ( dacă te place e imposibil sa nu fie geloasă ). De unde știi că nu e totul in mintea ta? Cum "se dă " la tine mai exact? Detalii man, detalii. happy

| BaiatulTPU explică (pentru InVPent):

Toti ma intrebati "man" daca e totul in mintea mea, nu e. Am incercat-o sa o fac geloasa si am reusitwinking Si i-a reprosat fetei respective sa ma lase in pace happy Altceva?

| InVPent a răspuns (pentru BaiatulTPU):

Oh... nice! Dacă i-a reproșat tipei e posibil să te placă. Încearcă și tu să te dai la ea. Nu fi timid, atinge-o ( totuși, ai grija unde, cand și cum ), ia-o în brațe cu orice ocazie... Când ești gata, încearcă să rămâneți singuri și sarut-o. Easy. Dacă nu îți iese, asta e fratele meu laughing Ține minte, balta e plină de pești!

| daniel176 a răspuns:

Fetele care se dau ele la baieti nu sunt fete " cuminti" dar daca vrei sa ai una care se da la toti big grin.Tie ce iti face?

| Ane4ika256 a răspuns:

Poate nu vrea sa recunoasca..mai devreme sau mai tirziu o va face.