| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea sunt fotogenica. :-s si totusi as vrea sa am niste poze mai reusite thinking daca puteti sa ma ajutati cu sfaturi, sau ceva tutoriale pentru un machiaj mai specialthinking orice ar fi bine venit big grin :* multumesc big hug Fundita

Răspuns Câştigător
| bombonelu a răspuns:

Cautati o pozitie, un profil, un peisaj care sa te avantajeze pe tine.ancearca pana vei reusi

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Cel mai bine te poate ajuta un salon foto care se ocupa cu crearea de portofolii. Intereseaza-te sa aiba si un stilist (dar te costa).