| alexandraaaaaj a întrebat:

Nu reusesc sa iau permisul de conducere ce sa faaac?

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Te lasi ca nu-i de tine...Sunt deja prea multe soferite care te lovesc pe trecere, nu ne mai trebuie inca una.

| AtateaConditii a răspuns:

Sa iti iei o bicicleta, masina iti trebuie doar daca faci naveta nu ca sa te plimbi sa poluezi lumea degeaba.

| eurynomus a răspuns:

Lasa te, insemna k esti pericol public la volan si nu e cazul sa faci si victime, ia ti un moped auto k nu ti trebuie perimis si consuma si putin

| Cleopa a răspuns:

Invata!

| alixD a răspuns:

Continua, daca iti doresti sa il iei il vei lua u trebuie doar sa ai incredere in tine. Si incearca sa nu ai emotii cred ca din cauza asta.Bafta multaaaaaaa.happy:*:*

| vasilicalambru a răspuns:

Nu inteleg la ce-ti trebuie masina ca sa te deplasezi din dormitor in bucatarie si inapoi.