| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti ceva remedii naturale pentru cosuri; sau ceva orice.nu prea scump. Am incercat anumite produse dar cam degeaba. Am o multime pe frunte. din acelea mici.nu stiu ce sa mai fac.ma deranjeaza si sunt si inestetice. Care mai sunteti in situatia aceasta? Ce ati folosit? V-au trecut?

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Unge-te cu suc de lamaie de cateva ori pe zi, si vei vedea ca le usuca si nu iti mai apar altele(asta folosesc si eu).

| Aiicha a răspuns:

Incerca sa stai la abur de ceai de musetel, si seara inainte de culcare sterge-te pe fata cu putin ceai de musetelwinking

| Drums a răspuns:

Zineryt
pudra de argila
lotiune antiacneica de la elmiplant(este destul de accesibila maxim 20 lei parca era)
si niste remedii pe care le poti face acasa.infuzii cu patrunjel fiert,
banana pisata cu aspirina(tot pisata ) amestecate aman2.
smug

| dedesh a răspuns:

Incearca "apidermin"(il gasesti la plafar sau apicola, in jur de 5lei) sau "zineryt", desi e mai scump e bunwinking

| Noir a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Mi-am dat cu antibiotic Zynerit, dar acum mi-au ramas niste semne foarte uratecryingcryingincearca poate la tine o sa mearga(mrg cred ca vor disparea pana la urma aceste semne).