| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

Nu stiti cum sa fac sa am parul mai mole(adica sa stea culcat nu stiu cum sa va explic). Ma refer la parul de pe chelie(cap)deoarece printre voi o sa fie uni care o sa se intrebe care par?laughingPAru ii forte aspru si tare.Nu stiu daca ati inteles ce-am vrut sa zic da... Sunt baiathappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in cazul in care folosesti gel de par, incearca sa nu mai folosesti! Foloseste samponul head &shoulders si putin balsam(cum ar fi elseve)bine, acum depinde si cat de scurt e:daca il ai ca si baiatul asta(exceptand creasta) http://www.tunsori-noi.com/files/images/Tunsori-par-scurt-6.jpg, sa nu te astepti sa fie moale, a si nu folosi uscatorul de par;));).

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thestiffmeister1 a răspuns:

Pai spala l si lasa-l in jos tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste balsam de la mama`ta! Ca sa iti faca parul` moale!smug

Bafta`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Katya: Vai cat e de dragut baiatu` ala din poza:O, doamne ferestelaughing, si cat ii in buzelaughing! Mama lui de baiat!love struck big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceiasi problema