| Alex72836 a întrebat:

Nu stiti Firma Cargus lucreaza maine, se livreaza sambata colete?

2 răspunsuri:
| Badut_Elena-Cornelia_1985 a răspuns:

E cea mai proasta firma. nu recomand. mi-a pierdut coletul si data anterioare am asteptat 10 zile ca sa vina coletul. recomand fan curier.

| Alex72836 explică (pentru Badut_Elena-Cornelia_1985):

Multumesc. stiu te cred eu am 7 zile de cand ii astept si datele au fost date CORECT insa a ajuns in alta parte a stat in sediu 3 zile si azi la awb imi scrie ( in livreare)... ce firma nici eu nu recomand.