| ByMine a întrebat:

Nu stiti niste tunsori pentru par cret? Am parul foarte cret si e cu mult volum, l-am intins de cateva ori dar s-a cam ars, si nu mai vreau sa fac asta :* Deci... daca stiti ceva tunsori faine, funda

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Daca ai fata ovala tunde-l bob si scoate-i ceva din volum...coincidenta acelasi tip de par am si eu. Daca ai fata rotunjoara scoate-i din volum.
Sfatul meu da-i forma acum si mai tarziu nu are sens sa-l mai tunzi deoarece asa pierde din volum, eventual il poti aranja cu niste spuma dar nu te pieptena decat atunci cand faci baie, altfel... explozie de volum!

| ByMine explică (pentru flore45):

Da stiu laughing ma piaptan doar cand ma spal pe cap...si pun o tona de balsam angry dar daca ma tund bob imi sta afro laughing)

| flore45 a răspuns (pentru ByMine):

Nasol par avemlaughing

| ByMine explică (pentru flore45):

Chiar asa laughing