| carmenutzaaa a întrebat:

Nu stiti vreun cod de intrare pe un profil de facebook... fara sa stiu parola......iti trebuie urgent!

1 răspuns:
| melittlelioness a răspuns:

In primul rand ceea ce vrei u sa faci este ilegal, asta bineinteles, daca nu cumva acest profil iti apartine. Intrebarea ta cred ca era urmatoare "cum pot sa sparg un profil pe facebook". Din cate stiu eu este aproape imposibil asta daca nu apelezi la un profesionist care se numeste hacker..PS:cand eram mai micuta si eu visam sa sparg parole pe messenger de exemplu. S-ar fi putut deoarece unul din unchii mei lucreaza in domeniul IP, dar singura problema, repet, este ca aceasta procedura este ILEGALA.