| Viax a întrebat:

Nu stiu.as vrea sa fiu cu cineva dar mi-e frica.am 14 ani.nu am mai avvut parte de un sarut.nu stiu.nu stiu cum sa sarut. mi-e frica.astept sfaturi.:*

2 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Mie una mi-a fost frica de primul sarut, dar s-a intamplat. Nici nu am gandit in momentul acela, doar am facut ce simteam.Tot ce conteaza e sa fi cu o peroasa speciala, si sa nu iti miroasa gurahee hee. Asteptam vesti :*. Fundita?

| lovee_7341 a răspuns:

Stai linitsita,,,, asa am zis si eu la primul sarut dar vei vedea ca asta face parte din pachetul de instincte de cand te nasti.