| BolO a întrebat:

Nu stiu ce are telefonul meu. il aprind si apare " SAMSUNG GT-E2120" si apoi se stinge, apoi iar apare imaginea aia, iar se stinge si tot asa! Mi-a picat jos de 2 ori si cred ca de acolo dar care stie ce are sa-mi spuna si miee big grin `!

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

S-a stricat softul, asa am patit eu la al meu(Nokia e51)...asa ca ori iti iei altul ori il duci la reparat happy. eu l-am reparat si mi-a spus sa am grija sa nu mai bag toate tampeniile pe el(muzica, video dp net)

3 răspunsuri:
| bd a răspuns:

Ai incercat sa scoti bateria? se mai intampla sa se miste bateria sau cartela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie dus la reparatii, poate esete o fantoma in el si il controleaza

Răspuns utilizator avertizat