| ancutsa410 a întrebat:

Am un telefon samsung e2120 si nu mai porneste.asa dintr-o data.nu stiu ce are. apare doar gt-e2120 pe ecran se stinge... iar se aprinde si apare aia.si iar se stinge. face asa pana scot bateria din el, daca incerc sa il pornesc. a mai facut asa odata si mi s-a zis ca e softul devina, cica... e reparat doar de 2 luni maxim. ce sa mai fac cu el? si de la ce face asa? ca nu i-am facut absolut nimic.

Răspuns Câştigător
| sebweb a răspuns:

Iar ai facut baie cu el?thinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa-l incarci si sa-l lasi in prisa mai multa vreme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si e aceias problema si cand ii bag la incarcat tot incepe sa se stinga si sa aprinda ...mondialu_marcelinho88 pentru contact daca gasiti ceva

| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

Pai o varianta ar fi sa il schimbi si altaaa.du`l la reparat din nou!
Asta e. daca ar fi toate lucrurile bune mult timp, producatorii ar muri de foamelaughing)