| Adytzzu_4417 a întrebat:

Salutare am un samsung gt-e2120 care nu il mai pot aprinde imi apare doar o imagine care se aprinde si se stinge nu gasesc soft pentru el care ma poate ajuta pliz. Du fundita

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Problema nu e cu gasirea softului. Ca oricum nu il vei gasi. Cu ce te confrunti tu m-am confruntat si eu acum ceva timp cu un Siemens. Pur si simplu nu mai pornea. Asta e din cauza soft-ului telefonului. Iar instalarea lui trebuie facuta la un service specializat altfel nu iti va merge. Nu stiu exact cat costa pentru ca a meu era inca in garantie cand am avut acea problema. Insa in cazul in care costa mult, mai bine iti cumperi un telefon nou. Sunt multe oferte acum si la abonament si la PrePayd
big grin

1 răspuns:
| Heythere a răspuns:

Pai,du-te la un specialist. Am patit si eu la un telefon. ii se sparsese display-ul.In orice caz, el va stii ce sa faca. happy