| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce e cu fetele in ziua de azi.fac sala de multi ani si totusi nu arat nici exagerat multi mi-au zis ca e foarte bine cum is acum.Si totusi n-am parte de o prietena, toate prefera baietii slabi cu abdomen si par mare.Nu inteleg nimic, nu am parte de nici o fata.Nu beau nu fumez nu merg in cluburi is devreme acasa si sunt nebagat in seama.Mi-au zis unii las ca vine ea, ei bine eu nu vreau sa astept sa vina ea ca poate nu-mi place si duca-se tare. Vreau sa am de unde alege! sad

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ştii de ce nu vin? Că eşti disperat. Iar femeile miros asta precum câinii miros sarmalele de la 1 km.

| Lagorúthon a răspuns:

Trebuie sa astepti. O sa vina, n-ai tu grija.

| Mihai437 a răspuns:

Parca ma vad pe mine,. Multele nu prea stiu sa aprecieze frumosul, Incearca sa fi tu insuti, incearca sa te bagi tu in seama, nu-ti fie frica. Nu te gandi ca ai putea esua, Incearca sa ai mai multa incredere in tine, Salut.

| ArthosClaudiu a răspuns:

Nu sunt disperat.da altii cum au parte de o gramada numai eu nebagat in seama.

| Anonimasimpla a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate mai.Trebuie sa fii optimist nu sa te plangi, ca nu rezolvi nimic asa. Poate vei gasi o fata ca tine, dar mai rar in zilele noastre sa nu se duca prin cluburi sau sa se destrabaleze cine stie pe unde.Dar mai sunt si fete cu principii care iubesc sincer in zilele noastre. putine dar sunt happy