| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi este foarte greu sa dau peste fete normale? Arat bine ( mi-au spus-o multe fete, am facut sala, ochii albastri etc. ), incerc sa inteleg fetele, sa fiu fidel, arat cami pasa de ele, sunt amuzant, n-am inselat niciodata, incerc sa le fac sa se simte f bine in prezenta mea... dar ajung sa fiu dezamagit de ele de fiecare data si ma doare ( sunt zodie scorpion. ) ca nu primesc ceea ce ofer. e vina mea ca cer prea mult fidelitate si pasare? mentionez ca nu-s timid, stiu cum sa cuceresc o fata dar nici nu-mi place sa ies in club sau sa beau sa fumez. vreau sa stiu daca e vina mea ca cer prea mult sau?

Răspuns Câştigător
| Sympath a răspuns:

Nu e vina ta. Asa sunt fetele din ziua de azi -> Tarfe. Rar gasesti pe cineva care sa tina la tine destul incat sa nu fuga la primul pustan pe care il vede. Din pacate o sa dureze sa gasesti fata "perfecta" pentru tine. Crede'ma sunt destule fete care cauta baieti ca tine dar s'au schimbat din cauza fostilor.

| xCruz a răspuns (pentru Sympath):

Acelasi raspuns aveam si eu in minte; p + ca si pe mine m-a schimbat o fata. era iubirea vietii mele imi spunea ca ma iubeste ca nu o sa ma paraseasca niciodata dar in tot timpul asta ea mai statea cu unu si la fel ii zicea si celuilalt oh go on. deci cum ai zis si tu "fetele de azi --> CURVE"!

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă nu ieși în club, cum te distrezi? Cum o distrezi pe ea?
Care este metoda de cucerire?
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Eu nu vad care ar fi rostu sa ies in club cu ea. ca sa se imbete si sa faca tampenii sau sa faca cu mine ceva ce ar regreta a 2-a zi? Si sunt destule moduri in care te poti distra si de obicei sunt eu insumi cu ele nu trebuie sa le dau "vrajeala" sau sa le zic numa ce vor sa auda.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Stai un pic. Și eu am fost în club dar asta nu înseamnă că m-am îmbătat!
Cum distrezi tu o fată? Și fără să le dai "vrajeala"?
Cum o cucerești?
O inviți acasă, vă uitați la un film, mâncați floricele, sau ce?
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Si noi fetele intampinam astfel de probleme laughing Ai rabdare ca-ti vei gasi fata potrivita! Bafta!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Depinde ce fete alegi, de varsta lor. Daca alegi niste fete sub 16 ani, atuncea nu te mira ca sunt asa zapacite.
Daca iei fete mai mari, atuncea inseamna ca nu stiu sa iubeasca.
Dar oricum, la ce e in ziua de azi, tu trebuie sa-ti bati joc de fete pentru ca si ele ne fac noua asta.Ne mancam unu pe altu, asa se traieste in ziua de azi.

| LeontinAndrei a răspuns:

Este vina ta si hai sa iti spun si de ce. La inceput si eu am fost la fel (sunt tot scorpion, tot ochi albastri, nu fumez, desi trebuie sa recunosc ca eu ies prin cluburi) si aceeasi problema am avut-o si eu. Am constatat dupa un timp ca era vina mea ca nu reuseam sa le tin langa mine pentru ca... Femeilor le place sa iasa din monotonie, sa fie "duse intr-o aventura", iar ceea ce faceam eu si aici gresesc foarte multi, noi le transformam pe ele in acea "aventura" a noastra, lucru ce lor nu le place. Trebuie sa incercam sa mentinem acea "scanteie" de la inceputul relatiei, sa le mentinem interesul viu fata de noi si pe al nostru fata de ele. Doar atunci ele iti vor ramane aproape.

Daca vrei sa afli mai multe informatii despre asta iti recomand cu incredere blogul: www.artaseductiei.ro unde vei gasi foarte multe informatii interesante si utile;)

O zi placuta iti doresc.

| anonim_4396 explică (pentru LeontinAndrei):

Pai eu nu cred ca modul in care ma comport cu ele duce la monotonie. caci am si intrebat daca sa simtit bine cand a fost in preajma mea si raspunsul a fost foarte bun de fiecare data.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, nu era nevoie sa aduc si monotonia in discutie, dar trebuie sa ai totul in vedere. Daca acea scanteie dispare, daca nu stii cum sa ii mentii interesul treaz... ea te va parasi.

Legat de ce ai spus... tu trebuie sa inveti un lucru foarte important. TOATA LUMEA MINTE. Te poate privi in ochi si sa te minta. Poate au fost sincere cand ti-au spus asta, poate te-au mintit doar din dorinta de a nu te dezamagi. Nu stiu, dar trebuie sa fii precaut.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu ceri prea mult,cred ca nu cauti unde trebuie. Incearca sa nu mai oferi atat de mult,si sa nu ai asteptari prea mari de la o fata. Noi niciodata nu stim ce vrem,suntem indecise, e prea greu sa ne intelegi. Dar oricum, vei gasi candva o fata asa cum vrei, si daca de multe ori ajungi sa fii dezamagit, sa nu iti bati joc de sentimentele celeilalte persoane.

| anonim_4396 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Nu mi-am batut joc niciodata de sentimentele cuiva si nu as face nici pentru banii pentru ca nici mie nu mi-ar place daca mi-ar face cineva ceva de genu.

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

I know that feeling bro. In aceeasi situatie sunt si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca doar n-ai gasit fata potrivita...Nu degeaba exista expresia "a-ti gasi jumatatea". Printre atatea fete, e destul de greu sa gasesti persoana perfecta pentru tine. Stai linistit, exista cineva care te va face fericit, pentru ca e total gresita faza asta stupida cu ''toate fetele sunt tarfe" pe care a enuntat-o mai devreme amicul covrigel rolling on the floor. Si fetele pot spune la fel de simplu: toti baietii sunt magari, dar asta n-are cum sa duca la nimic bun, asa ca eu cred in suflete pereche, deci in perechi perfecte. Succes!

| Ella3133 a răspuns:

Atata timp cat tu ceri ce oferi nu mi se pare nimic mai mult, iar zodia nu are nimic de`a face cu asta, fetele normale sunt greu de gasit in ziua de astazi.
Sfatul meu ar fi sa cunosti o fata extrem de bine inainte de a forma un cuplu, ca sa ai grija cu eventualele sentimente ranitewinking

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Anonimule,parcă îmi aduci aminte de mine cu 2-3 ani în urmă.Să revenim, dacă ce ai scris mai sus e adevărat atunci înseamnă că eşti un băiat foarte ok, trebuie doar să ai răbdare şi o să apară şi fata pentru tine.Fii încrezător şi bucură-te de viaţă. Succes

| crazy14 a răspuns:

Zodia scorpion? Tot timpul cei care sunt scorpioni sufera cel mai mult in viata,sunt si eu in zodia scorpionului si stiu cum e! Pai fetele care te dezamagesc inseamna ca nu te merita si bravo tie ca esti un baiat educat si o lasi moale cu bautura,tigarile si cluburile! O sa gasesti o fata care sa te merite fii sigur de asta chiar daca se va intampla mai tarziu! Iar fete normale in ziua de azi cam rar gasesti,nu vezi? Toate su luat-o razna,vor sa fie ceea ce nu sunt! Cum ajung la liceu se apuca de baut, de fumat, chiuleala, schimba baietii ca pe sosete, cred ca nici sosetele nu le schimba atat de des, cum dau de unu mai ''bun'' hopa la el si le doare in 14 de fostul, il lasa sa sufere ce le pasa lor! Dragostea doare, mai ales atunci cand te indragostesti de persoana gresita, ca prin urmare ai grija pe cine pui ochii ca sa nu duci o viata plina de suferinta! Multa noroc!>:d

| crazy14 a răspuns:

Si pentru cei care au impresia ca numai in club poti sa te distrezi..bai fartilor ce aveti v-o fatat mamicile-n cluburi? Parerea mea e ca inainte era mult mai frumos,duceai fata la o prajitura va plimbati prin parc,sateati seara si priveati stelele, mai furai fetei cate un sarut doua era romantic, adica mie asa mi se pare, iti mai povestesc parintii, bunicii si ramai incantat! Acum ce sa ii arati? Ca din prima seara priviti tavanu din pat!laughingMa mai uit la la colegele mele, bai acum 2 3 luni au lasat beberonul cu lapte de oparte si acum se cred mari dive, la 14, 15 ani prin cluburi, fumeaza se imbata, stau pe afara cu baietii pana la 12 1 noaptea, isi mit parintii! Pai eu sa am asa fete le-as calca in picioare! A innebunit lumea asta e clar si ma intreb de multe ori cat o sa mai rabde Dumnezeu?!

| Tutorials a răspuns:

Da citi ani ai?

| RamonaCostea a răspuns:

De unde esti? laughing