| Neymar2 a întrebat:

Nu stiu ce profil sa aleg la liceu dintre "stiinte sociale" si "turism si alimentatie".

Ce meserii pot sa am dupa fiecare profil?

Care iti ofera un viitor bun,, care este mai sigur si cu mai multe posibilitati!

Dau Funda'

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu spun ca stiinte sociale. de aici te poti duce la drept, psihologie, jurnalism etc.
la turism si alimentatie... stiu ca aici faci si practica si termini scoala prin iulie (am o colega la acest profil si mi-a zis ea). nu e cine stie ce. thinking
sfatul meu: du-te la sociale. happy