| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac...la liceu am cele mai idioate colege pe care as fi putut vreodata sa le am.Partea cea mai proasta e ca sunt popularele clasei si daca ma iau de ele imi pun toata clasa in cap si nu cred ca ar fi foarte ok,pentru ca vom mai fi colegi ceva timp.Pur si simplu intrec orice limita, aflu lucruri despre mine pe care nici eu nu stiam ca le-am facut.Cu greu ma abtin sa nu le injur, desi deja a iesit un scandal intre mine si ele destul de urat.Am incercat sa le ignor dar nu pot, sunt prea de tot.Niste idei? Multumesc!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ce chestie, si la mine in clasa s-au afirmat 4 fete ca lidere si la fel ca si la tine celelalte fete nu le spun nimic pur si simplu nu putem sa le spunem nici noi nimic, nu stiu ce sa le faci eu unul le ignor

| Raluca1997 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să le ignori..sau dacă tot continuă cu chestiile astea să încerci să porţi o discuţie liniştită cu ele.