| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac...am o amica pe care o cunosc de mult timp dar de la un timp ma cam ignora total straight face de ce au uneori fetele atitudinea asta? nu inteleg nu i-am facut nimic, dintr-o data asa straight face vi s-a intamplat si voua asa ceva? va rog un sfat daca se poate.mersi

3 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Cred ca e din cauza ca a hotarat sa treaca la ceva nou, sau stea in preajma a alt fel de persoane, sau nu o intereseaza compania ta.Nu trebuie generalizat, si baietii fac la fel, ba chiar si mai si.macar te-ar putea saluta... n-o mai baga nici tu in seama, nu se meritahappy. concentreaza-te asupra prietenillor adevarati si nu te concuma din cauza cuiva care nu-i pasa de tine.

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

Gandeste-te bine... daca nu cumva ai deranjat-o cu ceva. sau poate uneori vrea siea sa fie mai singura.nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta mi s-a intamplat si miecrying