| silver19 a întrebat:

Am o amica cu care ma inteleg bine dar de la un timp ma cam ignora, e mai mult indiferenta cu mine desi ma suna sa ies pe afara iar apoi nu prea ma baga in seama si nici eu nu prea o bag cand vad ca se comporta asa, si am impresia ca s-a si suparat pe mine, si nu prea inteleg de ce...straight face ce-as putea sa fac? sa o intreb de ce se comporta asa?! un mic sfat! mersi.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sau mai rau... poate te placelaughing
Acest tip de comportament poate trada si acest aspectthinking
De la prietenie la iubire nu e decat un pasbig grin

| baru a răspuns:

Cel mai bun lucru Ignora Sigur va fi bine Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o intreebi daca ai suparat`o cu ceva... daca are probleme.incearca sa comunici cu ea si vei sti dc se comporta asa si dai sfaturi daca are nevoie de ajutorul tau!