| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ma mai fac ca nu scap se ingrasa foarte foarte tare parul adica ma spal azi pe la 9 seama maine seara arata ca dupa 4 zile iar poimaine ca incerc sa ma spal la 2 zile arata ca dupa 1 saptamana lipit de cap plus ca parul meu e blond si subtire ce sa fac sa ma tina si pe mine macar 2 zile pus ca numia am volum deloc din cauza asta am incercat o gramada de sampoane si nimic si lamaie si tot nimic straight face sa incerc cu otet merge? va rog ajutati-ma mi s-a luat straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, eu zic sa iei sampon sebum control asa se numeste, si eu imi obisnuisem parul sa-l spal in fiecare zi si daca nu il spalam o zi se facea urat de tot, am folosit o luna de zile samponul sebum control de la gerovital si am observat ca parul meu nu se mai ingrasa asa repede, eu il iau de la avon cu 10 lei dar se gaseste si la farmacie cam tot atat cred ca are pretul.sunt sigura ca te va ajuta si pe tine, poti citi pe net despre samponul asta, eu asa am aflat de el

| Mihai9874 a răspuns (pentru sonyaandreea9292):

Nici nu te mai uiti la pret cand ai problema asta sincer straight face o sa incerc sper sa se vada rezultate multumesc mult :*

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru Mihai9874):

Npc happy ai dreptate nu prea conteaza pretul cand ai o problema de genul, e urat sa iesi in oras si sa luceasca parul de zici ca ai pus ulei pe elhappy eu zic ca o sa ai rezultate bune, tot pe internet am aflat si eu de el acum mai multa vreme, am observat si baieti vorbind de acest sampon nu doar femeihappy si ti-ai putea lua si serul pentru rezultate mult mai repede se foloseste dupa baie, eu nu l-am folosit si tot am avut rezultate bune:*

| Mihai9874 a răspuns (pentru sonyaandreea9292):

Sunt baiat laughing) dar imi place sa port parul lung

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru Mihai9874):

Da mi-am dat seama ca esti baiathappy iti ziceam ca samponul asta e bun si pentru barbati si femeihappy ca sa nu crezi ca iti recomand unul pentru fete fiind fatahappy

| Mihai9874 a răspuns (pentru sonyaandreea9292):

A ok mersi happy maine ma duc sa il cumpar si cumpar si sprayul ala

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru Mihai9874):

Npc, sper sa te ajutehappy mersi de funda

7 răspunsuri:
| DjYonutz a răspuns:

Sampon de urzica