| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se int de o vreme cu parul meu
la orice clatire dupa ce ma spal parca nu era clatit destul si imi ramane samponul in el si stau sa-l clates foarte mult cu apa data la maxim....mentionez ca am siparul foarte uscat:d ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa folosesti masti naturale din galbenus de ou+ulei masline si vitamina A
faci o maioneza apoi o aplici pe par, stai cu o folie in cap 3-4 ore si apoi te speli normal, e recomandat sa faci o masca pe saptamana, spala parul cu frunze de nuc/pelin/urzica si vei vedea ca treaba se inbunatateste
O zi buna si frumoasa sa aihappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Mersi da rnu stii din ce cauza ar putea fii?
ca samponul mi l-am schimbat ca sa vad ce afecte aubig grin

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate fi din lipsa vitaminelor, un sampon neadecvat, stres etc...cauta sa faci acea masca, te poti da si cu ulei simplu de masline...