| biacool00 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac la petrecerea de sfarsit de an(clasa a VI-a).Se desfasoara la o cafenea unde vom avea pizza,sucuri,karaoke, filme.Nu prea as vrea rochii sau fuste,mai degraba ceva sport.Dar nu stiu ce! Daca se poate sa-mi dati si idei de hairstyling(am parul pana la piept,e drept si am un breton normal,deasupra ochilor), ar fi minunat.Nu vreau ceva foarte scurt sau decoltat(am doar 12 ani...implliniti acum o luna) si nici nu imi pot permite sa port astfel de tinute(am fost anuntati sa purtam ceva decent)Ajutati-ma rapid! Fuuunditssaaa!happywinking:* XoXo de la BB

Răspuns Câştigător
| Lola_9791 a răspuns:

Pai,poti purta ceva care sa fie si cool, si feminin dar si sport, adica sa te simti confortabil. Poarta o pereche de blugi rupti sau cu mici gauri de genul acesta:http://2.bp.blogspot.com/......ans.jpg,un tricou de genul acesta:http://www.bluebanana.com/......52052.jpg, si pentru incaltaminte poti purta bascheti converse sau normali daca ai, daca nu o pereche de balerini care sa se asorteze cu blugii rupti si tricoul/maieul, si poti accesoriza cu un lant, o bratara, un colier.Eu am dat doar niste exemple, nu neaparat trebuie sa porti ce am zis eu. Sper ca ti-am fost de ajutor:*:*