| innalovefun a întrebat:

Nu stiu cum sa-i spun baiatului de care imi place ca simt ceva pentru el.
El este foarte dragut cu mine.
Seara cand vorbim pe mess eu i spun noapte buna iar el zice pup si trimite inimioare.
Ce sa inteleg din asta!
Hellp!

Răspuns Câştigător
| Deny93 a răspuns:

Eu zic mai intai asigura-te ca te plke sh el... apoi daca sh el te place trebuie sa ii dai de inteles ca si tu il placi... dar nu ii spune pe mess ca il placi ci in fata ca sa poti sa iti dai seama de rectia lui bafta:X

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai bineinteles ca se bucura ca ii urezi noapte buna.Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa ii spui pe mess ca il placi.Nu te va refuza avand in vedere ca toti baietii cauta sa se cupleze cu o fata.Bafta! :*

| mrsjacksonhere a răspuns:

Ca te place! normal

| Jesse a răspuns:

Eu zic sa ai o discutie mai serioasa cuel fie face to face fie pe mess (daca tot zici ca vb cu el seara) si sa-i spui ca iti plece de el dar mai pe ocolite. Poti sa il intrebi de cine ii palce apoi poiti sa ii zici sh tu in fucntie de reaspunsul sau

| Emii_7808 a răspuns:

Pff. e grue... eu zic sa incerci sa vezi daca te palce :* succes!

| wraithdesigner a răspuns:

Ai putea să crezi că te place, dar încearcă să vorbeşti cu el faţă în faţă şi să îţi dai seama după limbajul corpului.
Eu sunt împotriva relaţiilor create cu ajutorul internetului pentru că nu poţi vedea reacţiile persoanei cu care vorbesti...
oricum după părerea mea te place dar încercaţi să ieşiţi şi să vă cunoasteţi mai bine dacă nu a-ţi făcut-o deja.