| Arlina a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. Acum cateva luni pe la inceputul scolii i-am dat add la un baiat( a fost 1 meu crush) nu m-am asteptat sa imi dea inapoi pentru ca sincer nici nu ma interesa pe atunci pentru ca aveam iubit. Ei bine am inceput sa vorbim dar vorbeam asa, ce faci bine tu am iubit si eu iubita. Dupa cateva luni eu m-am despartit de iubitul meu pentru ca nu ne mai intelegeam si am inceput sa vorbim iar pentru ca el mi-am trimis un snepp si asa am inceput sa vorbim. Timpul a trecut, vorbim deja de 6 luni imi spune ca ma iubeste, ma alinta. Numai ca are iubita si eu nu stau in Romania sunt din alta tara dar merg acum la vara si el mi-a spus asa ca se va desparti de ea. Eu nu i-am cerut asta, i-am spus sa o terminam dar el nu a vrut sa renunte. Ei bine mai sunt numai cateva zile si voi pleca acasa si el inca este cu acea fata si m-a mintit spunandu-mi ca se va desparti de ea. Au trecut lunile si el inca este cu ea, nu stiu ce sa mai cred. Nu stiu daca sa il mai cred, i-am spus daca chiar vrei poti sa gasesti motive.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai vrea sa stai cu el cand vezi si tu foarte bine cum face cu gagica-sa? Asa o sa faca si cu tine cel mai probabil.

| Xandra07 a răspuns:

Este o persoana toxică, el mai bine este sa rupi orice legatura cu el si sa il lasi la block. Te-a dus cu zăhărelul, te-a mintit si este si infidel fata de iubita lui. Deci, scapă de el.Nu este un om ok.