| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep thinking pai. mie imi place de unu`. ma inteleg super cu el, vorbim pe mess, il vad des.problema e ca nu stiu daca el simte acelasi lucru. El are un prieten care s`a dat la mine iar mie mi-a placut de el pana acum doua zile cand am auzit lucruri urate:cum ca se da la toate fetele e. t. c. Fetele mi-au zis sa fiu mai indrazneata, sa vb cu el[tipul de care imi place in prezent]si in realitate asa ca aseara l`am strigat si el m`a salutat, iar in seara asta eram pe afara si mi-a zis o fata"uite cine vine" si cand m`am uitat la el mi-a zis salut si mi-a zambit si m`a intrebat ce fac[surprinzator] si i-am raspuns si l`am intrebat ceva si el mi-a raspuns tot cu zambetul pe buze[trebuie sa mentionez ca nu e genu` de tip care sa zambeasca, mai deloc] In caz ca vi se pare ca noi nu am mai avut contacte pana ieri fata in fata, pai, el mereu se uita la mine si eu la fel, bine, el se holba des si cand ma uitam la el intorcea capu` [nu ca`i sweet ^ ^?] chestia e ca in ultimu` timp nu am prea avut legatura cu el pentru ca nu iesea afara si eu eram ocupata cu prietenul lui. Si inca ceva...intr-o seara l`am intrebat de ce nu iese pe afara si ne-am certat, oarecum, iar a doua zi a iesit afara, desi nu avea nicio intentie pana sa vb cu mine. faza e ca [cred] s`a simtit cam prost cand a vazut ca ma uit numai la prietenu` lui si la el nu sau oarecum ofensat ca l`am lasat pentru el, dar acum. uite cum se`ntoarce roata. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu:1) mai intai alege unu singur (poti sa'l iei pe celalalt dupa... dar alege unu mai intai)
2) asta cu placutul e o chestie destul de stupida... exista 50% sanse sa te placa. Ideea nu e sa te placa ci sa'l faci sa te placawinking
prinde'te ce fel de fete ii plac si "modeleazati" personalitatea si cel mai important este sa stie ca il placi, daca nu stie ii trece si lui si nu iese nimic...trebuie sa'l prinzi exact in momentul alahappy

1 răspuns:
| madalina2293 a răspuns:

Ori cu el ori cu prietenu lui.
Crezi cumva ca ii convine cum te porti?