| me_1960 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma imbrac in prima zi de scoala.Am o gramada de haine si eu vreau altele noistraight face. Nu stiu nici cum sa ma machiez sau daca sa ma machiez, pentru ca o sa fiu agitata si nu vreau sa mi se intinda tot fardul si sa se sperie toti de minelaughing. Nu stiu nici cum sa imi fac parullaughing. Intr-un cuvant nu stiu nimiclaughing. Ma puteti ajuta putin?big grin

Răspuns Câştigător
| LaLaLea a răspuns:

Buna...pune-ti niste jeansi, sandale si o camasa alba draguta.Ca machiaj da-te cu putina mascara si un gloss.Parul ti-l poti lasa liber si facut cu placa, sau intr-o coada de cal.Succeswinking

3 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Cu o camasa alba, putin mai lunga, blugi skinny si cu o pereche de tenesi balerini sau papuci oxford.Asta merge mereu.
O fusta in culori mai inchise cu o camasa, poate un cardigan pe deasupra daca e racoare.
Un tricou cu imprimeu blugi skinny sau fusta, vesta pe deasupra si niste tenesi.Ar merge foarte bine si cu un tricou/maieu cu dungulite alb/negru si deasupra un cardigan.
Succes

| Gina1 a răspuns:

Buna happy... blugi cu tur, un tricou mai decoltat, iar gatul ti-l poti acoperi cu o esarfa de culoarea tricoului si sandale. Parul prindeti-l intr-o coada dar sa fie sus, si lasa-ti doua suvite... Asa am de gand eu sa ma imbrac si sa imi prind parul in prima zi de scoala, sper ca te-am ajutat happy.

Răspuns utilizator avertizat